Skontaktuj się z nami:  535 471 074  info@vitroline.pl face

Elegancja, prostota i wygoda - to kwintesencja pięknej, szklanej kabiny prysznicowej. Duży wybór szkła i dowolność w dzieleniu powierzchni łazienki dają nieograniczone możliwości aranżacji tej części mieszkania.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne rozwiązania, m.in.:

Kabiny jednoelementowe

Eleganckie i praktyczne, są dużo bardziej estetyczne niż ich plastikowe odpowiedniki, a dzięki idealnie przylegającym uszczelkom nie musimy się obawiać zachlapania łazienki wodą. Najlepiej sprawdzają się w małych łazienkach o ograniczonej komunikacji ruchowej.

 

Kabiny wieloelementowe

Dzięki różnorodnym systemom mocowań takim jak zawiasy, klamry, łączniki i wsporniki kabiny wieloelementowe pozwalają dowolnie zabudować przestrzeń łazienkową przeznaczoną pod prysznic. Dzięki wysokiej jakości wykorzystywanych elementów otrzymujemy gwarancję bezpieczeństwa i estetyki.

 

Szklane ścianki stałe

Stałe zabudowy prysznicowe, złożone z subtelnych okuć ze stali nierdzewnej i tafli szkła, są jednym z najprostszych rozwiązań dla kabin prysznicowych, a równocześnie najbardziej uniwersalnym. Można montować je bezpośrednio do podłogi i na brodzikach Cechuje je prostota i elegancja. Sprawdzają się również w użytkowaniu przez osoby z dysfunkcją ruchową.

 

Szklane parawany nawannowe

Parawany nawannowe sprawiają, że wanna lub jej część spełnia funkcję kabiny prysznicowej – kąpiel staje się o wiele bardziej komfortowa, bez ryzyka zachlapania łazienki. Wybierać można spośród parawanów jedno- i wieloczęściowych lub składanych. Możliwe jest również osłonięcie całej wanny, dzięki zastosowaniu drzwi wannowych lub kabiny wannowej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.