Skontaktuj się z nami:  535 471 074  info@vitroline.pl face

Ścianki szklane najczęściej pojawiają się w przestrzeniach użytkowych, takich jak biura, centra handlowe czy hotele, gdzie ich funkcjonalność jest najchętniej wykorzystywana. Coraz częściej jednak pojawiają się w prywatnych domach i mieszkaniach, których właściciele poszukują nowoczesnych rozwiązań. 

Równie dobrze komponują się one w minimalistyczne wnętrzach jak i w zabytkowe murach, w których istotna jest przestrzeń.

Ścianki szklane można montować w linii prostej lub prostopadłej, co umożliwia ich dopasowanie do nietypowych wnętrz. Dodatkowym ich atutem, często kluczowym, jest fakt, że pozwalają się w łatwy sposób ustawiać – daje to kolejne możliwości w aranżacji przestrzeni i jej zagospodarowaniu. Z tego powodu wszystkie przeszklenia wykonywane przez naszą firmę tworzone są pod wymiar dedykowanych pomieszczeń.

Szczególnym rodzajem ścianek szklanych są witryny, będące wizytówką sklepów czy miejsc usługowych. Ich profesjonalne wykonanie gwarantuje możliwość zrobienia odpowiedniego pierwszego wrażenia na kliencie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.