Skontaktuj się z nami:  535 471 074  info@vitroline.pl face

Jesteśmy doświadczoną, polską firmą zajmującą się kompleksowym zastosowaniem elementów szklanych w budownictwie i wykończeniu wnętrz.

Ogromną uwagę przywiązujemy do rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych oraz integracji wnętrz. Wykonane przez nas szklane zabudowy są niezwykle praktycznym rozwiązaniem do wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz przestrzeni o charakterze usługowym.

W pracę ze szkłem wkładamy całe serce. Szukamy nowych rozwiązań, tworzymy odważne projekty, rozwiązujemy problemy, modyfikujemy parametry szkła i wdrażamy innowacyjne rozwiązania - wszystko po to, aby gotowe aranżacje spełniały Twoje potrzeby.

Świadczymy kompleksowe usługi w branży szklarskiej. Do każdego projektu podchodzimy z największą uwagą tak aby dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta zarówno prywatnego jak i firmowego. Świadczymy usługi montażu i serwisu wszystkich naszych wyrobów na terenie Krakowa oraz całej Polski.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Telefon.: (+48) 535 47 10 74

Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.