Skontaktuj się z nami:  535 471 074  info@vitroline.pl face

Eleganckie rozwiązanie, które pozwala oszczędzić przestrzeń przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i estetyki. Różnorodność stosowanych przez nas rodzajów montażu sprawia, że można je dostosować do każdego wnętrza.

 Oferujemy m.in. systemy:

Standard (listwowe)

Dzięki zastosowaniu maskownic cechują się niezwykłą elegancją. Minimalizacja wymiarów wózków nośnych w listwie pozwala zmniejszyć odstęp między taflą szkła a ścianą. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o małej powierzchni. Umożliwiają montaż do ściany i do sufitu.Rurowe

Wykonane ze stali nierdzewnej doskonale wpasują się w nowoczesne wnętrza. Zastosowany mechanizm pozwala zaoszczędzić cenną powierzchnię, przezroczystość szkła sprawia z kolei, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe. System mocowany jest bezpośrednio do ściany lub sufitu. W tym rozwiązaniu system i rolki są wyeksponowane na zewnątrz i nie posiadają maskownic zewnętrznych.

 

Prestige (kasetowe)

Są idealną propozycją dla tych, którzy planują wyposażyć dom lub mieszkanie w drzwi chowane w ścianie. Niewątpliwe największą zaletą systemów kasetowych jest całkowita oszczędność przestrzeni, która do tej pory zajmowana była przez drzwi rozwierne lub przesuwne. Pozwala to uniknąć montażu szkła w pomieszczeniu – przeniesione zostaje do przygotowanej wcześniej w tym celu ściany.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.